13.3.2024 Track Day Most

Zveme vás na adrenalinem nabitý zážitek plný rychlosti a vzrušení - Track Day na závodním okruhu v Mostě! Přinášíme vám jedinečnou příležitost vyzkoušet si své řidičské dovednosti a prožít den plný nezapomenutelných zážitků.

Na co se můžete těšit?

Vlastní auto nebo pronájem

Přjeďte s vlastním autem a zažijte jízdu na oblíbeném autodromu v Mostě. Okruh dlouhý 4,2km, který má 21 zatáček dokonale prověří Vaší technickou stránku řidičských zkušeností. Můžete s námi jezdit celý den, půl dne, a nebo využít 30min jízdu.

Nemáte auto? Nevadí! Nabízíme pronájem špičkových vozů, které jsou na okruhu jako doma. Vyzkoušet můžete klidně všechny. 

Nechcete řídit, ale rádi byste pocítili adrenalin proudit v žilách? Nabízíme i možnost spolujízdy v závodních speciálech.


Profesionální instruktoři

Naši zkušení instruktoři budou k dispozici pro ty, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a získat nové tipy pro jízdu na okruhu

Poprvé na okruhu? Poradíme Vám na co si dát pozor. Co sledovat na autě, aby bylo technicky v pořádku a jak s ním jezdit na okruhu.  

Program dne

8:00 - Začátek akce 

8:30 - Povinná rozprava

9:00-13:00 Open pitline jízdy

13:00-14:00 Pauza na oběd 

14:00-18:00 Open pitline jízdy

Pro účastníky bude zajištěný catering po celý den.

I přes fakt, že helma na Autodromu v Mostě není povinná, důrazně doporučujeme jezdit na okruhu v ní. Pokud helmu nevlastníte, nezoufejte, budeme mít s sebou na půjčení.

Na okruhu můžete jezdit se spolujezdcem, za kterého se platí 1000kč vč. DPH. V ceně je neomezený catering. 

Zážitková soutěž

Poraž našeho utajeného jezdce! 

Na Track Day jsme si pro Vás připravili speciální zážitkovou soutěž, ve které můžete vyhrát poukaz v hodnotě 10 000kč a vyhlídkový let vrtulníkem. 

Kompletní informace o soutěži najdete zde.

Závodní simulátory

Jedinečná příležitost, jak si vyzkoušet závodní okruhy na vlastní kůži! Stačí nastartovat, sešlápnout plyn a během vteřiny můžeš soutěžit s dalšími simracing závodníky.

Závodní simulátory jsou vhodné pro všechny, které baví simulace a závodní hry. Na autodromu v Mostě budeme mít s sebou 2 závodní simulátory, na kterých si jízdu na okruhu můžou vyzkoušet i ti nejmenší.

Přihlaste se k odběru novinek