BMW M4 Stage 1

Motor: 3.0l

Výkon: 650Hp

Kroutící moment: 900Nm

Váha: 1572kg

Uvedené jsou jsou včetně PHM.

Zvolte si variantu:

Cena od 1 599,00 Kč

Ponořte se do světa rychlosti a luxusu s neuvěřitelnou zážitkovou jízdou na okruhu v ikonickém BMW M4. Tohle není jenom jízda, je to spojení mezi výkonem, elegancí a neuvěřitelným vzrušením.

Síla pod Kapotou

S BMW M4 se dostanete za volant silného a působivého vozidla, které se vyznačuje výkonným motorem. S každým stiskem plynu se probouzí k životu a nese vás přes asfalt s nekompromisní rychlostí.

Precizní řízení

Každý okamžik za volantem BMW M4 je jako taneční krok na okruhu. Precizní řízení a skvělá odezva na každý povel zaručují, že každá zatáčka je šance prokázat vaši schopnost ovládat rychlostní bestii.

Adrenalinový Náboj

Zrychlete do nových výšin adrenalinu, když pocítíte sílu motoru a zvuk výfuku, který vás provází každým metrem. BMW M4 je více než jen auto, je to váš vstupenka do světa vzrušení.

Profesionální instruktáž

Před každou jízdou obdržíte instruktáž od zkušených profesionálů, kteří vás provedou všemi tajemstvími ovládání tohoto výjimečného vozidla. Začátečníci i pokročilí řidiči jsou vítáni!

Omezte se na oční pozorování a udělejte něco, co si budete pamatovat navždy. Zarezervujte si svou jízdu na okruhu v BMW M4 a staňte se hrdým pilotem této rychlostní ikony. Vaše dobrodružství na okruhu čeká – připravte se na nezapomenutelný zážitek za volantem BMW M4!