Závodní simulátory 

Oživte své závodnické touhy

Vemte s sebou parťáka a vyzkoušejte

Naše závodní simulátory, které Vás přenesou přímo na trať, bez ohledu na to, zda jste zkušený jezdec či začátečník! Teď máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si rychlost, adrenalin a vzrušení závodění, a to přímo u nás v Brně!

Široká nabídka aut a tratí

Od klasických automobilů až po luxusní sportovní vozy, a od okruhů pro začátečníky po legendární tratě světového motorsportu. Naše simulátory jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi, které zajišťují maximální realismus a pohlcující zážitek.

Sám nebo s přáteli

Simulátory můžete využít sami pro svůj trénink, nebo se domluvit s přáteli a strávit u nás nezapomenutelné chvíle plné zábavy, napětí a nečekaných zvratů, přesně tak, jak to na závodním okruhu bývá.

Profesionální instruktor

Nabízíme možnost soukromého tréninku s profesionálním jezdcem. Každá lekce je navržena podle vašich individuálních potřeb a úrovně zkušeností, abyste dosáhli maximálního pokroku. 

V případě zájmu o personalizovaný trénink nás kontaktujte na info@dsracing.cz

Pronájem na Vaší akci

Naše závodní simulátory si můžete pronajmout na Vaší akci. Máme k dispozici 2 závodní simulátory, kterými můžete zpestřit zábavu Vašim hostům. Vhodné firemní i soukromé akce. Zajistíme převoz na místo Vaší události i zpět. 

 


Nezávazná poptávka

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.